KONFERENCJE

Home>Konferencje>Konferencja - LUBLIN
Czy wiesz, że:

Gościem specjalnym konferencji będzie Arnaud Duvielguerbigny, dyrektor ds. rozwoju w Europejskiej Organizacji Gazu Płynnego (AEGPL), który przedstawi najnowsze osiągnięcia na europejskim rynku autogazu.

Konferencja - LUBLIN

KONFERENCJA E-GIFT
„LPG - z myślą o środowisku i z korzyścią dla biznesu”
wraz z WYSTAWĄ POJAZDÓW Zielonego Konwoju LPG 

 

ODBYŁA SIĘ 
23 września 2010 (czwartek)
godz. 9.00 – 11.00

 

MIEJSCE
Hotel Mercure Unia
Lublin, Aleje Racławickie 12

Mapa >>>

 

Podczas konferencji poruszone zostały istotne zagadnienia dotyczące LPG jako ekonomicznie i ekologicznie przyjaznego paliwa dostępnego od zaraz oraz jego wpływu na zyski i koszty działania przedsiębiorstw.

 

Patronat honorowy nad cyklem konferencji E-GIFT 2010 objął Pan Bernard Błaszczyk - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska. 

 

W programie było:

 

  • LPG wśród nośników energii
  • Więcej LPG w zbiorniku i miejsca w bagażniku - czy to możliwe?
  • Ochrona klimatu - zagrożenie czy szansa dla naszego bezpieczeństwa energetycznego?
  • Opłacalność stosowania LPG w Europie 
     

 

 

 

 

 


Konferencji towarzyszyła wystawa pojazdów biorących udział w Zielonym Konwoju LPG oraz innych urządzeń, które wykorzystują LPG. Uczestnicy konferencji osobiście  mieli okazję zapoznać się z realnym potencjałem zastosowania LPG i z najnowszymi rozwiązaniami w tym zakresie oraz uzyskać porady ekspertów z kraju i z zagranicy.

 

 

Prelegenci:

 

Arnaud Duvielguerbigny, dyrektor ds. rozwoju w AEGPL, jest odpowiedzialny za promocję rynku samochodowego LPG oraz rozwój nowych rynków na terenie poszerzonej Europy na poziomie unijnym i organizacji Narodów Zjednoczonych (w Brukseli i Genewie). Pełnił m.in. funkcję Key Account Managera odpowiedzialnego za francuski segment przemysłu hurtowego.

 

Marta Śmigrowska, jest publicystką i komentatorką medialną. Specjalizuje się w działaniach na stylu ekologii, energetyki i ekonomii. Publikowała w Rzeczpospolitej, pojawiła się w niemalże wszystkich stacjach telewizyjnych w Polsce. Prowadzi poczytny blog o zmianach klimatu. Rozwój polityk w dziedzinie środowiska, energii i transportu obserwuje od 7 lat. Konsultowała dokumenty strategiczne rządu z ramienia organizacji pozarządowych. Prowadziła projekt badawczy w Parlamencie Europejskim, obserwowała negocjacje porozumienia klimatycznego ONZ (Poznań 2009, Kopenhaga 2009) oraz proces powstawania amerykańskiej ustawy klimatycznej (Waszyngton, Kapitol 2009). Współpracuje z Europejską Fundacją Klimatyczną, doradzającą m.in. ONZ i naszemu ministerstwu gospodarki.

 

Paweł Szadkowski, absolwent Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Gdańskiej. Łączy pasję do motoryzacji z zawodowym zainteresowaniem paliwami gazowymi prowadząc zakład montażu instalacji gazowych. Autor wielu publikacji na temat autogazu w branżowych magazynach. Uczestnik i prelegent konferencji na temat paliw gazowych. 


Organizator:
Grupa ELPIGAZ

 

Partnerzy:
AEB

BP

Bałtykgaz

Fundacja Partnerstwo dla Środowiska

Pentor Research International

Polmocon

Tomasetto Achille

zamontujgaz.pl

 

Patronaty honorowe: 

Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska - Bernard Błaszczyk

Polska Organizacja Gazu Płynnego

European LPG Association

World LP Gas Association

Business Centre Club

 

Patronaty medialne:
Argus Media

Autocentrum.pl

AutoFirmowe.pl

e-petrol.pl

Eurologistics

Flota.com.pl

Flota Auto Biznes

Gazeo.pl

LOG24.pl

Nowoczesny Warszatat

Onet.pl

Track & Business Polaska

warsztat.pl


Udział w konferencji był bezpłatny.

E-GIFT 2010

za nami!

Zobacz realację >>>

 

 

Organizator:

 

 

 

Patronat honorowy:

 

 

 

   

 

   

 

 

 

  

 

Partnerzy:  

 

  

 

    

 

 

    

 

 

     

  

  

 

Patronat medialny: